BULLS S3 SRC HI CI HRO SO10213

Saya
Reflektifli, suya dayanıklı, kromlu baskılı vidala deri
Astar
Wing Tex
Burun Koruyucu
Nefes alabilen su geçirmez membranlı, gözenekli Air Toe Composite burun koruyucu
Ara Taban
Çelik ara taban
Tabanlık
Ergo Dry
Orta Taban
Konfor sağlayan düşük yoğunluklu PU orta taban
Dış Taban
Antistatik, ekstra kayma dirençli, 300 °C'ye dayanlıklı SCS nitril kauçuk taban
Kalıp
Natural Comfort 11 Mondopoint

İş kazalarında ayak burun koruyucuda teknolojik bir devrim niteliğindedir. Dünya çapında patentli olan havalandırmalı burun koruyucu teknolojisiyle ayak nefes alır.

Asimetrik gözenekleri, su geçirmeyen ve nefes alabilen membran yapısıyla yoğun kullanım sonrasında bile ayağın kuru ve serin kalmasını sağlarken en yüksek güvenlik standartlarını da karşılar.

Bal peteği gözenekli yapısı ile yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip, özel hava kanallı astardır. Özel mikro hücre yapısı sayesinde nemi ve ısıyı absorbe ederek (emerek) dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde ultra konfor sağlar.

Nefes alabilen, ısıyı ve teri dışarı veren, ayağın kuru ve serin kalmasını sağlayan burun ucu koruma, konforlu bileklik ve teri emen taban teknolojilerinin bileşimidir.

Airtoe, Wing Tex, Ventilation Insole teknolojilerin bir arada kullanılması ile oluşmuş üçlü bir sistemdir.

Airtoe, üzerine yerleştirilen su geçirmez nefes alabilen membran sayesinde ayağın kuru ve serin kalmasını sağlar.

Wing Tex, bal peteği gözenekli yapısıyla nemi ve ısıyı absorbe ederek (emerek) dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde ultra konfor sağlar.

Ventilation Insole, özel membran kaplı gözenekli yapısı ile teri emen ve dışarı atan ayakkabı tabanıdır. Forced Ventilation teknojisiyle, yürüyüş esnasındaki kuvvet etkisiyle ısı ve nem dışarı atılırken, ayak gün boyunca en zor şartlarda dahi kuru ve temiz kalır.

Yapısında metal bulunmayan, batma delinme direnci sağlayan, hafif, oldukça esnek ve yüksek ısı izolasyonu sağlayan Kevlar malzemeden oluşan ara tabandır. Klasik çelik ara tabana göre çok daha hafif, çok daha esnektir. Klasik çelik ara taban % 85 koruma sağlarken, ayakkabının sayasına direkt dikildiğinden % 100 koruma sağlar.

Nikel paslanmaya dirençli metal kaplama maddesi, düğme ve fermuar bağlantılarında kullanılır. Bazı ciltlerde alerji yaptığından Avrupa Topluluğu yasalarına göre cilde temas edecek noktalarda kullanılması yasaklanmıştır. U-Power ayakkabılarında Nikel metal maddesi kullanılmamaktadır.

Üstün know-how sonucu ortaya çıkan olağanüstü rahat ve yumuşak ayakkabı tabanlığı. Açık hücreli özel tekstil kumaş kaplamalı EVA destekli PE'den mamum ekstra kaymaz, anti-statik, anti-bakteriyel, anatomik, ekstra kuru tutuculuk özellikli. Topuk ve orta bölmedeki Çift JEL çok iyi darbe emicilik özelliği sağlarken, aynı zamanda ayağımıza masaj etkisi uygulayarak son derece iyi bir rahatlık ve konfor vermektedir.